Bojovný výkon na body nestačil

22.10.2016

V sobotu po obědě odehrál náš tým další mistrovské utkání, když přivítal na domácím hřišti aktuálně druhý tým tabulky Konárovice. Začátek zápasu se suchdolským příliš nevydařil. Přestože hra byla od počátku opticky vyrovnaná, dvě zaváhání v obraně znamenala, že již ve 13.minutě prohrával Suchdol 0:2. Snížení přišlo pár minut před koncem poločasu, když se z trestného kopu z cca 20 metrů nádherně trefil David Tůma - 1:2. I druhá půle přinesla vyrovnanou partii, kdy se hra po většinou odehrávala mezi šestnáctkami bez větších šancí. Definitivní pojistku přidali konárovičtí 10 minut před koncem, když využili jednu z mála svých šancí. Domácí snaha o snížení přinesla po krásné kombinační akci i jednu stoprocentní šanci, která ale bohužel gólem neskončila. Suchdol tak na domácím hřišti podlehl Konárovicím 1:3. Přes prohru patří celému týmu pochvala za to, jak dokázal po celý zápas držet krok se starším a fyzicky vyspělejším soupeřem.

Suchdol - Konárovice  1:3 (1:2)