Jednoznačné vítězství v Kutné Hoře

16.10.2016

Suchdolská starší přípravka dnes zavítala do Kutné Hory k třízápasovému turnaji. První utkání jsme sehráli proti Záboří a spíš než fotbal to byl hon za míčem. Suchdolští jednoznačně zvítězili i v oslabené sestavě. Plná sestava nastoupila jen proti Kutné Hoře a předvedla perfektní fotbal, na který domácí nenašli odpověď. Tento zápas byl jeden z nejvydařenějších a to samozřejmě také tím, že byl hrán proti kvalitnímu a fotbalově vyzrálému soupeři. Poslední zápas proti Potěhům už byla jen hra kočky s myší. Po poločase se hrálo již bez střídání, závěr již jen ve čtyřech a i tak byl výsledek jednoznačný. Nicméně byly Potěhy velice sympatický protihráč. Příští týden nás čeká poslední kolo podzimní části.

Suchdol - Záboří                  10:2 (6:1) -  Linhart J. 3x, Macků L. 3x, Šibrava Š. 2x, Šibrava F. 2x

Suchdol - Kutná Hora          11:1 (4:1) - Šibrava Š. 4x, Šibrava F. 3x, Karásek O. 3x, Kolčák O.

Suchdol - Potěhy                 19:0 (14:0) - Macků L. 8x, Šibrava Š. 3x, Linhart J. 3x, Šibrava F. 2x, Petrus Š. 2x, Langr F.

Sestava: v brance - Hýbl V.,   (Langr F., Král L.)

Šibrava Š., Šibrava F., Macků L., Jaroš J., Kolčák N., Laštovka D., Langr F., Petrus Š., Karásek O., Linhart J., Král L.

Foto: zde