Výhra nad béčkem Kutné Hory

16.10.2016

Další tři body do tabulky si připsali naši mladší žáci, kteří tuto neděli dokázali porazit na svém hřišti B tým Kutné Hory. Utkání začalo pro suchdolské skvěle, když už ve druhé minutě je poslal do vedení Ondra Karásek po pěkné přihrávce od Štěpána Šibravy. Další domácí příležitosti však nebyly využity a soupeř postupně srovnal krok a nakonec se mu podařilo vyrovnat. Když už to vypadalo na poločasovou remízu, prohrála hostující obrana včetně gólmana "vzdušný souboj" s Ondrou Karáskem  a Martin Králík uklidil odražený míč do branky hostů (video zde). Po poločase tempo domácí hry poněkud upadlo a hosté se častěji dostávali do šancí, jednu z nich nakonec proměnili a bylo znovu vyrovnáno. O výhře Suchdola poté rozhodly dva slepené góly v poslední desetiminutovce. Nejprve se po rohovém kopu Matěje Novotného a chybě hostujícího brankáře prosadil Štěpán Šibrava a o dvě minuty později zatáhl po pravé straně míč Martin Králík a přesnou nahrávkou vyzval ke skórování Ondru Karáska, který zvýšil již na 4:2. Tyto dvě branky zcela zlomily odpor jinak houževnatého soupeře a domácí si již v klidu dokráčeli k dalšímu vítězství. Získanými třemi body si také pojistili prozatimní druhou příčku v tabulce, přestože jim ještě chybí neodehraný zápas se Sázavou z minulého víkendu, o jehož dalším osudu zřejmě rozhodne disciplinární komise.

Suchdol - Kutná Hora B  4:2 (2:1)

Branky : 2.,54.Ondra Karásek, 30.Martin Králík, 52.Štěpán Šibrava

Asistence : Š.Šibrava 1, O.Karásek 1, M.Novotný 1, M.Králík 1