Vyrovnaná bilance z malešovského turnaje

16.10.2016

Malešovský turnaj měl dvě tváře - jednu známou (třetí zápas s Čáslaví B v sezoně) a jednu novou (zápas s Malešovem). Věděli jsme, že béčko Čáslavi není jednoduchý soupeř, v sezoně jsme ho porazili jednou, a to v upravené sestavě. Na začátku zápasu jsme drželi krok, ale ještě do poločasu utekl soupeř na rozdíl tří gólů. Ve druhé půlce si Čáslav vedení pohlídala a vyhrála. Zápas s Malešovem byl pro nás neznámou. Bylo patrné, že domácí mají výškovou převahu, ta herní jím ale chyběla. Suchdol rychle vedl o čtyři branky, ale Malešov přidal a na konci zápasu byl jediný gól od remízy. Konec utkání ale kluci zvládli a zápas vyhráli.

Suchdol - Čáslav B 4:11 (2:5)

Branky: Lovětínský D. 2, Loužil T., Loužil R.

Suchdol - Malešov 7:5 (4:1)

Branky: Loužil R. 3, Lovětínský D. 2, Bečán M., Hýblová Z.

Sestava: Rosťa Loužil (brankář 1. zápas), Radek Žikla (brankář 2. zápas) - Pája Jarošová, Nela Krososková, Dan Lovětínský, Zuzka Hýblová, Tomáš Loužil, Milan Bečán, Jirka Tesař, Vojta Trojánek