V Uhlířských Janovicích Suchdol prohrál 5:0Datum konání:
15.10.2016

UHLÍŘSKÉ JANOVICE B

5 : 0

SUCHDOL

12' Stoupa

45' Svoboda

65' Blecha

76' Bureš

86' Čížek 

 

 

 

Suchdol: Hebr - Pacák, Kuthan, Brudný, Dolejš - Procházka - Zelený (46' Suntych), Böhm - Vašíček, Laštovka (59' Novotný L.), Langr (28' Král)

Uhlířské Janovice B: Kmoch - Hrbek (5' Masarovič), Blecha, Černík, Holeček, Svoboda, Kulhánek, Vyhnánek, Veliký (82' Čížek), Stoupa (76' Rejhon), Bureš

 

PRŮBĚH ZÁPASU 

Prvních deset minut zápasu byl vcelku vyrovnaný, obě strany se velmi snažili. Soupeř byl důraznější než Suchdol. Ve 12' po autu soupeře suchdolští míč odhlavičkovali, ale poté se míč vrátil a po centru domácích Suchdol inkasoval ušmudlaný gól, ale i takové se počítají, 1:0. Další šance domácích byla odražena, poté si Stoupa Marek našel skulinku, napřáhl se, ale naštěstí jeho střela šla nad bránu. První šanci si Suchdol vybojoval ve 20', kdy Vašíček při rozehrávce našel volného Laštovku, který centroval na Böhma, jehož střelu zblokovali. Vzápětí Procházka rozehrával trestný kop, který šel vedle brány. Ve 23' po přihrávce Zeleného, šel Laštovka sám na bránu, ale míč kopl jen do boční sítě. Na úrovni velkého vápna byl faul na Vašíčka. Míč si postavil Zelený, který trefil zeď, míč se k němu vrátil a on druhou střelou přestřelil ochranou síť. Hebr ve 45' vychytal střelu Vyhnánka, který to kopl mimo bránu, čehož využil Svoboda a vstřelil gól hlavou, 2:0.

V úvodu druhého poločasu Procházka vystřelil, ale jeho střelu tečoval hráč domácích, se kterou už neměl gólman žádný problém. Ve 48' Suchtych centruje na Laštovku, který hlavičkuje těsně vedle. Procházka přihrává na vápno domácích volnému Böhmovi, ten nahrál Vašíčkovi, který bohužel přestřelil. V 56' měl šanci Dolejš, který si míč ukopl a následně skončil v autu. Domácí získali trestný kop, kterého se zhostil Blecha. Hebr jeho střelu škrtal, ale nedosáhl na ní, 3:0. Další trestný kop hostí si postavil Procházka, jehož střela šla skrz zeď gólmanovi do rukou. V 70' Suchdol získal roh, který kopal Dolejš, ale byl příliš dlouhý. Z tohoto rohu vznikl další, míč si postavil k rohovému praporku Pacák, jehož centr byl stejný jako Dolejše. Bureš šel v 76' sám na Hebra, kterého prostřelil, 4:0. K dalšímu rohu hostí došlo v 77', kdy se ho ujal Král, ale jeho roh šel po zemi na přední tyč. Po odkopu se míč dostal ke Kuthanovi, který těsně přestřelil břevno. V 85' Procházka přihrával Novotnému, ten Dolejšovi, který mu to nahrál zpět a Novotný vstřelil velkou ránu do gólmana. Čížek, kterého nikdo nebránil, vstřelil gól hlavou, 5:0. Suntych střílí na bránu, gólman vyráží na roh. Böhm rozehrál na krátko s Vašíčkem, který přestřelil vápno.

 

KLÍČOVÝ MOMENT

Dolejšova a Suntychova spolupráce

V 89' Dolejš získal míč, přihrál na Suntycha, který mu následně nahrál do vápna a Dolejš zakončuje nádhernou střelou, která končí rohem. 

 

SUCHDOLKSÝ HRÁČ UTKÁNÍ

Tomáš Böhm

Snaživý hráč, který se nezalekne souboje, ani soupeře. Nabízí se pro každý míč. Je to tahoun týmu, kterému chybí už jen vstřelit gól.

 

OHLASY TRENÉRA

D. Čižinský: " Teď se nacházíme v situaci, kdy se musíme psychicky zvednout. Třeba dnešní zápas, z každé akce soupeře jsme dostali gól. Necháváme se lehce obcházet a nedostaneme se dál. Když už se dostaneme do šancí, tak i v té koncovce se nám nedaří, není tam klid, spíš je to o psychice. Musíme se psychicky zvednout, abychom trochu hráli, teď jsme hodně psychicky dole. Pak už to prostě nejde, když se nedaří." 

 

FOTOGALERIE