Prohra, ale s pochvalou

15.10.2016

K dalšímu mistrovskému utkání zavítali naši starší žáci tuto sobotu do Štítar. V první půli byla k vidění oboustraně útočná hra, kdy oba týmy předváděly fotbal, na který se dalo koukat. A protože oba soupeři nastřelili ve svých největších šancích jen brankovou konstrukci, šlo se do kabin za bezbrankového stavu. Do druhé půle nastoupili aktivněji domácí, kteří postupujícím časem začali suchdolský tým přehrávat. Domácí převaha nakonec vedla k vedoucí brance, kterou Štítary vstřelili po pěkné kombinační akci. Suchdolští nesložili zbraně a přestože fyzická převaha byla na domácí straně, dokázali svou bojovností hru a poté i skóre vyrovnat, když se 8 minut před koncem prosadil po rychlém výpadu do soupeřovy obrany David Tůma. Bohužel již za dvě minuty domácí opět vedli, když využili smolného zaváhání suchdolské obrany. Závěrečná snaha o opětovné vyrovnání neměla úspěch a naopak domácí v nastaveném čase vstřelili třetí a nutno uznat velmi pěkný gól z cca 25 metrů. Přes konečnou porážku 1:3 se dočkali naši hráči pochvaly od trenéra za předvedený bojovný výkon na hranici svých možností.

Štítary - Suchdol  3:1 (0:0)