Na domácím turnaji bez vítězství

9.10.2016

Proti silným týmům Kutné Hory a Čáslavi se v neděli dopoledne postavila mladší přípravka. Posíleni Filipem Šibravou ze starší přípravky / mladších žáků a se změnou herního systému jsme jedny z nejsilnějších týmů na okrese jistě postrašili, leč na vítězství to nestačilo. S Čáslaví jsme dotahovali celý zápas dvoubrankové manko, které hosté udrželi. Proti Kutné Hoře jsme v poločase drželi nadějnou remízu, která se rozplynula během druhých dvaceti minut, které jasně ovládli kutnohorští a vyhráli 10:6.

Se systémem 1-1-2 se také změnilo střídání a odehrané minuty některých hráčů. To, že více hrála Zuzka nebo Filip, vidíme pozitivně - kluci viděli a doufáme že i pochopili, jak chceme, aby za několik měsíců hráli i oni.

Suchdol - Čáslav A 8:11 (4:6)

Branky: Šibrava F. 6, Hýblová Z., Lovětínský D.

Suchdol - Kutná Hora 6:10 (4:4)

Branky: Šibrava F. 3, Loužil R. 2, Hýblová Z.

Sestava: Rosťa Loužil (brankář 1. zápas), Radek Žikla (brankář 2. zápas) - Nela Krososková, Tomáš Loužil, Lukáš Vele, Jirka Tesař, Zuzka Hýblová, Dan Lovětínská, Milan Bečán