Vítězství na domácím turnaji

8.10.2016

Dnes jsme na suchdolském hřišti přivítali soupeře z Čáslavi, Malína, a Bílého Podolí. Dnes si zahráli opravdu všichni. Nejprve jsme se utkali s Čáslaví a ovládli celou hru. Určovali jsme tempo hry, byli jsme rychlí a produktivní. Další zápas byl s Malínem, kde již nastoupili hráči, kteří v předchozím zápase nehráli a dokonce jeden, pro kterého to byla premiéra.  I tak jsme bez problémů zvítězili. V posledním zápase, kdy Štěpán Š. oslavil svůj "100" mistrovský zápas od spuštění FAČR systému, jsme od  začátku hráli svůj fotbal a ani zde jsme přemožitele nenašli a tím celý turnaj s přehledem vyhráli. Velice nás těší, že hráli všichni a všichni bojovali a snažili se na maximum.

Suchdol - Čáslav                  10:2 (5:1) -  Šibrava Š. 5x,  Karásek O. 3x, Šibrava F.,  Macků L.

Suchdol - Malín                    13:3 (7:1) - Šibrava Š. 5x, Macků L. 4x, Šibrava F. 2x, Collings P., Petrus Š.

Suchdol - Bílé Podolí           14:5 (6:2) - Šibrava Š. 6x, Macků L. 3x, Šibrava F. 2x, Collings P. 2x, Linhart J.,

Sestava: v brance - Hýbl V.,   (Langr F., Král L.)

Šibrava Š., Šibrava F., Macků L., Jaroš J., Kolčák N., Laštovka D., Langr F., Petrus Š., Karásek O., Linhart J., Pšaidlová M., Král L., Collings. P

Foto:zde