Pátá prohra v řadě - Suchdol nestačil na HlízovDatum konání:
8.10.2016

SUCHDOL

0 : 4

HLÍZOV

 

 

30' Janovský

50' Hanuš

74' Janovský

87' Křelina

 

Suchdol: Karban - Král, Volný, Vančura, Dolejš - Pacák, Procházka, Böhm, Zelený (71' Suntych) - Vašíček, Laštovka (69' Novotný)

Hlízov: Míšek - Hanuš, Linhart, Holík, Mathé, Janovský, Židík, Karvai, Růžička, Výborný, Kvíčala

 

PRŮBĚH ZÁPASU 

Hned od rozehrávky hostí, Hlízov Suchdol tlačil. Ve 14' po zákroku Volného mají hosté trestný kop na hranici suchdolského vápna, který neproměnili. Po třech minutách hráč hostí Kvíčala Filip obdržel žlutou kartu za úmyslný faul, při kterém držel Jakuba Vašíčka za ruku. V 19' Suchdol kope trestný kop, který v souboji nedali. Jakub Vašíček obdržel ve 24' ŽK, za urážku hlavního rozhodčího. Ve 30' Janovský Petr dává gól na 0:1.

 

V 50' střílí gól Hanuš Jiří, na který Karban nedosáhl, 0:2. V 71' Suchdol kope roh, který Martin Pacák překopl. Domácí si vytvořili útočnou akci, kterou neproměnili. V 75' nedosáhl Vančura Josef na dlouhý nákop, k míči se dostal Janovský, který sám před Karbanem situaci dobře vyřešil, 0:3. V 84' Martin Pacák opět kope roh, který se mu povedl lépe, ale Novotného přelétl. V 84' si Křelina Lukáš našel vrácený míč do vápna a obloučkem do šibenice zvýšil na konečných 0:4.

 

KLÍČOVÝ MOMENT

Laštovkova šance

Ještě za stavu 0:1 se ve velké šanci ocitl Lukáš Laštovka, který šel do souboje s Petrem Holíkem, ale bohužel jeho střelu chytil brankář Michal Mišek.

 

SUCHDOLKSÝ HRÁČ UTKÁNÍ

Milan Volný

Výborný stoper, který odehrál každý míč. Sváděl velké množství důrazných soubojů s Petrem Janovským. 

 

OHLASY TRENÉRA

D. Čižinský: "Dostáváme strašně hloupé góly. Soupeř byl kvalitní, dostáváme lehce góly a teď jsme i jaloví dopředu. Soupeř nám nic nedovolil a pak se těžko hraje."

 

FOTOGALERIE