Starší přípravka vyrazila do Zruče

17.9.2016

Sobotní dopoledne vyrazila starší přípravka do Zruče nad Sázavou na další mistrovský turnaj, kterého se kromě domácí Zruče navíc ještě zúčastnily týmy Kutné Hory a Uhlířských Janovic.

K prvnímu utkání jsme nastoupili proti Uhlířům, kteří nám mohli oplatit středeční drtivou výhru Suchdola v poháru. Do tohoto utkání jsme nevstoupili nejlépe a dokonce jsme 1:0 prohrávali, nicméně jsme se nakonec radovali z vítězství, i když těsného.

Další utkání bylo proti Kutné Hoře, což herně nebyl tak zdatný tým, ale bohužel se nám proti Kutné Hoře nedaří a zápas jsme prohráli, i když jsme nejprve 1:0 vedli.

Závěrečné utkání bylo proti domácím a byla to jednoznačná záležitost a vítězství 8:0.

Suchdol - Uhlířské Janovice   5:4 (2:2) - Šibrava Š. 3x, Šibrava F. , Collings P.

Suchdol - Kutná Hora              1:4 (1:1) - Šibrava Š.

Suchdol - Zruč nad Sázavou  8:0 (2:0) - Šibrava Š. 4x, Šibrava F., Collings P., Hýbl V., Laštovka D.

ostatní zápasy:

Kutná Hora - Zruč                           3:2

Uhlířské Janovice - Zruč                5:1

Kutná Hora - Uhlířské Janovice     5:4

Sestava: Hýbl V. (B), Šibrava Š., Šibrava F., Macků L., Collings P., Petrus Š., Laštovka D., Jaroš J.