Domácí prohra s Krakovany

17.9.2016

O tom, že bez střelby se zápas vyhrát nedá se přesvědčili naši starší žáci v zápase s Krakovany. Přestože po většinu zápasu měli míč pod svou kontrolou, nedokázali se prosadit proti dobře fungující obraně soupeře. Navíc po vlastním zaváhání v obraně inkasovali z první přímé střely soupeře na bránu. Snaha o obrat v utkání byla však tentokrát trochu "bezzubá". Na dovršení všeho se soupeř v poslední minutě podruhé gólově prosadil, tentokrát po rohovém kopu. Utkání tak skončilo prohrou domácího týmu 0:2. Na obhajobu suchdolských nutno dodat, že celkem 9 ze 13 zúčastněných hráču patří ještě do kategorie mladších žáků a tak to proti fyzicky vyspělejšímu soupeři měli dnes velmi těžké.

Suchdol - Krakovany  0:2 (0:1)

v brance : Matěj Novotný

v poli : Mája Čižinská, Péťa Marhan, Aleš Koldinský, Filip Šejvl, Martin Králík, Ondra Karásek, Richard Kvěch, Antonín Krejča, Tadeáš Bělohlávek, Ondřej Petrus, Tonda Littman, David Tůma

fotogalerie zde...