Kvalitní výkon proti kvalitnímu soupeři

10.9.2016

Suchdol - Zásmuky 4:2 (3:1)  Branky Suchdola Vořechovský 2,Laštovka a vlastní.

Do zápasu vstoupil lépe domácí a už v sedmé minutě rozvlnil síť za hostujícím golmanem Vořechovský.I nadále byl domácí tým lepším týmem a v jedenácté minutě zvýšil skóre Laštovka Lukáš.Po druhém gólu Suchdoláci polevili a skvěle technický tým ze Zásmuk toho dokázal využít a v osmnácté minutě snížil po pěkné akci Čermák. Hosté ucítili šanci a zle trápili defenzívu domácích.Domácí spíše spoléhali na brejky a jednoho z nich udeřilo ,když se po akci Laštovlky prosadi ve třicáté sedmé minutě prosadil podruhé v zápase Vořechovský.

Ve druhém poločase jakoby dvoubrankové vedení domácí uspokojilo,ale hned je z uspokojení vyvedl Dominik Žemba a krásnou střelou z třiadvaceti metrů snížil.To Suchdoláky probudilo a zvýšili nasazení v osobních soubojích se kterým měl hostující tým problémy.Broblému mu dělali také rychlé výpady domácích ze kterého udeřilo,když si přihrávku Vořechovského na Laštovku srazil za záda svého golmana hostující obránce.

Sestava Suchdola :Černohlávek,Dolejš,Zich,Mareš,Hampl,Laštovka D.,Laštovka L.,Hruška,Langmajer,Tůma(78' Kosina),Vořechovský.

Domácí podali solidní a bojový výkon a po dvou odehraných kolech se ujali vedení v tabulce.