Cenné 3 body ze Zruče

11.9.2016

Oboustranně útočný fotbal byl k vidění v utkání mladších žáků ve Zruči nad Sázavou. Přestože se utkání hrálo krátce po poledni za 30-ti stupňového horka, mělo velmi svižný průběh s mnoha šancemi na obou stranách. Suchdolští měli po většinu zápasu územní převahu a lépe kombinovali, hráči Zruče zase hrozili z rychlých brejků a těžce tak zatápěli našim obráncům, ti se však mohli spolehnout na výborně chytajícího Vojtu Hýbla. Ten si navíc připsal i asistenci na první gól, když dlouhým pasem poslal do šance Štěpána Šibravu a ten se v zakončení nemýlil - 1:0. Druhá půle začala pro Suchdol skvěle, když Martin Králík zátáhl svým typickým způsobem míč po pravé straně a jeho centr uklidil do brány Ondra Karásek. Domácí zdramatizovali utkání 10 minut před koncem, když dokázali snížit na 1:2. Naštěstí už za dvě minuty to bylo opět o dva góly, když křižný pas Ondry Karáska našel ve vápně Štěpána Šibravu, ten si pohrál s obránci a s přehledem zakončil. Další branka již v utkání nepadla a tak mohl suchdolský tým oslavit vítězství 3:1. Dnes si za odvedený výkon na hřišti zaslouží pochvalu a uznání opravdu všichni zúčastnění.

Zruč n.S. - Suchdol  1:3 (0:1)

Branky : 8.,50.Štěpán Šibrava, 31.Ondra Karásek

Asistence : V.Hýbl 1, M.Králík 1, O.Karásek 1

v brance : Vojta Hýbl

v poli : Dominik Laštovka, Niki Kolčák, Martin Králík, Ondra Karásek, Aleš Koldinský, Sofie Davídková, Štěpán Šibrava, Jindra Mareš, Filip Šibrava