Jednoznačné vítězství v prvním kole nového ročníku

3.9.2016

Suchdol - Volárna 9:2  (4:1)    Tůma 5x ,Bělohlávek 2x, Králík 2x .Rozhodčí Kratochvíl.

První utkání starších žáků v novém ročníku začalo  těžkostmi se sestavováním sestavy.Ve vytížené sobotě ,kdy tři naše přípravky hráli turnaje a přes omluvy některých hráčů jsme utkání odehráli v deseti hráčích.

Další těžkost čekala hned zkraje utkání. Po ztrátě míče přišel rychlí brejk soupeře a tak jsme prohrávali od první minuty 0:1.Ovšem hned z protiútoku ukázal střelecký talent Martina Králíka a po individuální akci vyrovnal. A od této chvíle byl na hřišti jen jeden tým.Po hezkých akcích a kombinacích naši žáci nasázeli do poločasu soupeři tři branky.Nejprve po krásné přihrávce Kvěcha dostal tým do vedení Tůma, potom se v pokutovém území orientoval podruhé Králík a čtvrtou branku po přihrávce Šejvla přidal Bělohlávek.

Do druhé půle vstoupil tým Suchdola moc spokojeně a hned po chybě obrany soupeř snížil na 4:2.To domácí tým probudilo a převzalo řežii utkání plně do svých rukou.Nejprve po individuální akci navýšil skóre Tůma .Nasledoval ho efektně Bělohlávek (zakončoval patičkou) a nakonec dal obraz výsledku čistým hatrickem David Tůma.A když se na závěr utkání dostali hosté do velké brankové příležitosti,tak je bravůrním zákrokem zarmoutila v brance domácích Davídková.Hráči suchdola dobře vstoupili do nového ročníku a podali hezký bojovný výkon.

Sestava Suchdola:Davídková,Čižinská,Koldinský,Ulrich,Kvěch,Šejvl,Petrus,Tůma,Králík,Bělohlávek.