Vítězný start do mistrovské sezóny

4.9.2016

V neděli dopoledne začala nová mistrovská sezóna i pro naše mladší žáky. Ti na svém domácím hřišti přivítali soupeře ze Zbraslavic. Utkání začalo pro suchdolské dobře, už ve čtvrté minutě vybojoval Štěpán Šibrava pokutový kop, který vzápětí sám proměnil. To však bylo na dlouhou dobu vše. Vedení v zápase jakoby domácí tým uspokojilo, měl sice mírnou územní převahu, ale hosté několikrát zahrozili z rychlých brejků. Po jednom z nich dokonce zazvonila za domácím gólmanem tyč. V druhém poločase přidal suchdolský tým na obrátkách a více přitlačil svého soupeře na jeho polovině. Větší tlak také nakonec přinesl druhý uklidňující gól, který vstřelil Martin Králík. Výsledkem 2:0 také celé utkání skončilo. Celkově lze zápas hodnotit z domácího pohledu jako spíše podprůměrný. Na výkonu se zřejmě projevila únava z náročného víkendu. Hned šest "přípravkářů" mělo v nohách sobotní těžký turnaj v Týnci, další zúčastnění hráli v sobotu zápas za starší žáky. Přiští víkend by už tak hektický být neměl a tak snad budou všichni zase v plné síle. Mladší žáky čeká cesta do Zruče nad Sázavou, což je vždy velmi nepříjemný soupeř, s nímž vloni prohráli oba vzájemné duely.

Suchdol - Zbraslavice  2:0 (1:0)

Branky : 4.Štěpán Šibrava (pen), 45.Martin Králík

Asistence : F.Šejvl 1