20. Ročník memoriálu ing. Jiřího Sýkory v Týnci n.L.

3.9.2016

V sobotu dopoledne se naše starší přípravka zúčastnila velkého fotbalového turnaje v Týnci nad Labem, který se zde hraje jako memoriál Ing. Jiřího Sýkory. Do turnaje se zapojilo 15 mužstev z různých částí republiky, Suchdol zde byl jako jediný zástupce kutnohorského okresu. Bohužel náš tým nedokázal zopakovat loňské druhé místo, a po dvou smolných prohrách již v základní skupině nepostoupil do finálové osmičky. Obzvláště mrzí prohra v úvodním utkání, kdy naši nedokázali proměnit několik dobrých příležitostí a nakonec ještě inkasovali půl minuty před koncem z první střely soupeře.

V bojích o konečné 9. až 15.místo pak už neinkasoval ani gól a vybojoval nakonec 9.místo. Víme, že fotbal není o zásluhách, ale suchdolští si tentokrát za předvedenou hru opravdu zasloužili lepší než deváté místo. Pro ilustraci Řepín, který suchdolští ve skupině s přehledem porazili, bral nakonec turnajový bronz.

fotogalerie zde...

Zápasy Suchdola ve skupině : hráno 1x14 minut

Suchdol - Kolovraty-modří  0:1

Suchdol - TJ Řepín  2:0