SPAVIA CUP 2016 - 2.místo

13.8.2016

V sobotu 13.8.2016 vyrazila naše mladší přípravka na turnaj SPAVIA CUP do Nových Dvorů. Ačkoliv se jednalo o turnaj mladší přípravky s možností hráčů ročníku 2007, pořadatel povolil některým týmům "výjimku" a mohli nasadit i hráče ročníku 2006. Náš tým dojel na turnaj s hráči ročníku 2010, 2008, a dvěma hráči 2007. Bohužel, kvůli dovoleným a nemocem, jsme byli značně oslabeni, alespoň to tak na první pohled vypadalo. V prvním utkání jsme se potkali s Kutnou Horou, která přijela v nejsilnější možné sestavě. Tento první zápas jsme prohráli 1:4 - ale po boji, nedarovali jsme soupeři jediný míč. Další dva zápasy ve skupině jsme vyhráli, i když proti nám stál soupeř fyzicky vyspělejší a věkově starší. Po těchto dvou výhrách jsme se společně s Kutnou Horou dostali do semifinále. Zde jsme narazili na tým favorizované Čáslavi. Na tento tým jsme povolali ne úplně zdravého Štěpána Š. a s Čáslaví svedli úžasný boj, kde jsme měli navrch a soupeř až v poslední vteřině zápasu vyrovnal a rozhodovalo se v pokutových kopech. Zde se ani v první sadě nerozhodlo a až v druhé sadě nás branka Štěpána a Lukášem chycená penalta soupeře posunula do finále. Zde nás čekali Uhlířské Janovice. Brzy po začátku jsme vedli, ale bohužel v druhém poločase soupeř vyrovnal a ujal se vedení a nám zbylo smířit se s druhým místem. Je zapotřebí vyzdvihnout výkon všech hráčů, kteří podali výkon na hranici možností a druhé místo opravdu vybojovali. Supr kluci!!

Skupina:

Suchdol - Kutná Hora              1:4 ( J.Jaroš)

Suchdol - Močovice                 5:3 ( F.Langr, J.Jaroš, 3x F.Šibrava)

Suchdol - Nové Dvory             6:1 ( 3x R.Loužil, 3x F.Langr)

Semifinále

Suchdol - Čáslav                     4:3 (J.Jaroš, F. Šibrava)

Finále

Suchdol - Uhlířské Janovice   1:4 ( F. Šibrava)

Sestava: F.Šibrava, M.Bečán, J.Jaroš, F.Langr, R.Loužil, Š.Šibrava

Brankář: L.Král