Finálový turnaj OFS ve Vrdech

11.6.2016

Dnešní sobotu strávilo deset vybraných na finálovém turnaji v Vrdech. Tento turnaj pořádal okrešní fofbalový svaz a měl být závěrečnou tečkou za sezonou 2015_2016. Na začátek je nutno říct, že se jednalo o hodně náročný turnaj, kde náš tým sehrál 5 zápasů a každý trval 30 minut.

Prvním soupeřem v základní tabulce byly Nové Dvory. I když se někteří v tomto zápase teprve probouzeli, zápas jsme měli ve vlasní režii a pohodově zvítězili. Druhý zápas jsme nastoupili proti Čáslavi B, což byl z počátku hodně houževnatý soupeř, ale i zde jsme nezaváhali a vysoko zvítězili. Třetí zápas už bylo něco jiného. Náš tým se utkal s Kutnou Horou A a nutno podotknout, že soupeř byl lepší. Už v kabině jsme tento zápas označili jako klíčový a věděli jsme, že nebude lehký a to především k rostoucí výkonosti Kutné Hory, která má brankaře, kterému se nelehko dávají góly. Tento zápas jsme prohráli, ale i tak, díky dvou vítězstvím, byla cesta do semifinále otevřená. V semifinále jsme narazili na tým ze Zruče. Tento zápas byl hóóódně napnutý, dokonce jsme prohrávali, ale vše jsme otočili a nakonec jednoznačně zvítězili a dostali se do finále. Ve finále jsme se opět utkali s Kutnou Horou. Chtěli jsme jí porážku vrátit, hodně dlouho byl výkon obou týmů vyrovnaný, hodně šancí na obou stranách, prostě finále jak má být. Bohužel pak přišel okamžik, kdy jsme ve dnou minitách dostali tři góly a bylo rozhodnuto. Samozřejmě i druhé místo je supr úspěch, vždyť za námi skončily týmy jako Čáslav, Vrdy, Zruč... Tento turnaj byl pro hodně hráčů posledním za mladší přípravku, tak jim chci popřát, ať se jim daří ve vyšších kategoriích. Pro ty mladší to byla velká škola a ukázka jak musí být rychlí a jak hodně musí trénovat, aby hráli na této urovni. Také v tomto turnaji jsme si odvezli individuální cenu, Štěpán Šibrava - nejlepší hráč turnaje.

Suchdol - Nové Dvory                        14:4 ( Šibrava Š. 6x, Šibrava F. 5x, Král L. 2x, Viktora Š.)

Suchdol - Čáslav B                             12:4 (Šibrava Š. 6x, Šibrava F. 6x)

Suchdol - Kutná Hora A                      2:11 (Šibrava F., Collings P.)

semifinále

Suchdol - Zruč nad Sázavou             9:6 ( Šibrava Š. 6x , Šibrava F. 2x, Jaroš J.)

finále

Suchdol - Kutná Hora A                     2:8 (Šibrava Š., Šibrava F.)

Foto a video...