Mladší žáci přestříleli Tupadly

5.6.2016

Povedený zápas mají za sebou naši mladší žáci, kteří v neděli odpoledne dokázali na svém hřišti udolat tým z Tupadel v poměru 5:3. Utkání přitom nezačalo pro domáci vůbec dobře, když hned v první minutě inkasovali. Naštěstí z úvodního tlaku hostů další gól neinkasovali a naopak zásluhou Martina Králíka srovnali. O pár minut později šly Tupadly opět do vedení, když proměnily trestný kop. Suchdolští však znovu vyrovnali a opět to byl Martin Králík, který dorazil do brány odražený centr Tomáše Tůmy. Výsledkem 2:2 také skončil první poločas. Úvod druhé půle byl zrcadlově obrácenou kopií první části. Hned po pár vteřinách hry skóroval Tomáš Tůma a Suchdol šel poprve do vedení. O chvilku později však Tupadly ze sporné ofsajdové pozice vyrovnaly. Zlom zápasu přišel 10 minut před koncem, kdy nejprve završil svůj hattrick Martin Králík a o dvě minuty později zakončil pěknou akci po ose Tonda Littman - Ondra Karásek skórující Tomáš Tůma. Výsledek 5:3 se již do konce utkání nezměnil a domácí tak mohli na konci slavit vybojovanou a zaslouženou výhru.

Suchdol - Tupadly  5:3 (2:2)

Branky : 7.,17.,39.Martin Králík, 31.,51.Tomáš Tůma

Asistence : T.Tůma 2, M.Králík 1, O.Karásek 1

v brance : Sofie Davídková

v poli : Petr Marhan, Matěj Novotný, Dominik Laštovka, Niki Kolčák, Martin Králík, Ondra Karásek, Aleš Koldinský, Tomáš Tůma, Tonda Littman, Filip Šejvl, Ondra Petrus