Výhra a remíza v Močovicích

4.6.2016

Poslední jarní mistrovský turnaj má za sebou naše starší přípravka. Ta v sobotu zavítala letos již podruhé do Močovic. Zde se nejprve střetla s týmem Uhlířských Janovic a vyhrála jasně 10:1. Nutno ovšem podotknout, že janovičtí přijeli se sestavou plnou hráčů mladší přípravky, kteří neměli proti našemu zkušenému týmu příliš šancí na úspěch. Pokud byl první zápas utkáním proti mladší přípravce, tak druhý zápas sehráli naši proti domácímu týmu "mladších žáků". Močovice již tradičně se sestavou plnou vyjímek i neidentifikovatelných hráčů/hráček byly velmi houževnatým soupeřem spoléhajícím na svou fyzickou převahu. Zatímco suchdolští hráli svůj již typický kombinační fotbal, soupeř spoléhal na rychlé brejky. Suchdol sice po poločase vedl 2:1, ale soupeř v druhé půli skóre otočil a od té doby náš tým pouze dotahoval. Na konečných 5:5 vyrovnal Suchdol až v poslední minutě utkání. Vzhledem k vývoji zápasu je remíza dobrým výsledkem, ale kdyby suchdolští proměnili jen polovinu svých šancí, mohli zápas dovést k poklidné výhře. I tak patří celému týmu uznání za bojovnost, kterou prokázali i za nepříznivého vývoje utkání.

Suchdol - U.Janovice  10:1 (6:1) - hráno 2x20 minut

Branky : Martin Králík 4x, Štěpán Šibrava 4x, Ondra Karásek 2x

Suchdol - Močovice 5:5 (2:1)

Branky : Ondra Karásek 3x, Filip Šibrava 1x, Štěpán Šibrava 1x

Turnajové asistence : O.Karásek 3, F.Šibrava 2, N.Kolčák 2, M.Králík 1, D.Laštovka 1, V.Hýbl 1