Další derby pro Suchdol !

29.5.2016

To, že nejen áčko dokáže poražet Kutnou Horu, dokázali naši mladší žáci v neděli, když si přivezli z Lorce 3 body za výhru 4:1 nad domácí Spartou. Suchdolský tým nastoupil po dlouhé době opět v téměř kompletní sestavě a na hřišti to bylo znát. Přestože domácí byli favoritem a v tabulce soutěže jim patřilo 4.místo s náskokem 12 bodů na náš tým, zápas byl od počátku vyrovnaný s náznaky šancí na obou stranách. Skóre utkání otevřel Suchdol, když se po rohu prosadil Filip Šejvl. Domácí však hned za dvě minuty po zaváhání suchdolské obrany vyrovnali. Poločas tedy skončil 1:1. Do druhé půle měl náš tým skvělý vstup a hned v úvodu se po pěkném centru Martina Králíka nádherně z voleje trefil Tomáš Tůma - 2:1. Od této chvíle měl náš tým zápas více pod kontrolou a soupeře do mnoha šancí nepouštěl. Definitivní zlom přišel cca 8 minut před koncem, kdy se nejprve po individuální akci prosadil opět Filip Šejvl a o dvě minuty později pečetil výhru Suchdola chytrým obloučkem přes vyběhnutého gólmana Ondra Karásek. Soupeř se ještě v závěru pokoušel o korekci výsledku ale pozorně chytajícího Nikiho Kolčáka v bráně překonat nedokázal. Suchdol si tak v Kutné Hoře připsal nečekanou výhru a předvedeným výkonem potěšil své trenéry i fanoušky.

Kutná Hora - Suchdol  1:4 (1:1)

Branky : 21.,52.Filip Šejvl, 33.,Tomáš Tůma, 54.Ondra Karásek

Asistence : M.Králík 2, M.Novotný 1

v brance : Niki Kolčák

v poli : Petr Marhan, Matěj Novotný, Dominik Laštovka, Martin Králík, Ondra Karásek, Aleš Koldinský, Tomáš Tůma, Tonda Littman, Filip Šejvl, Ondra Petrus