Vydřená remíza s U.Janovicemi

22.5.2016

Kritický týden pro suchdolské mládežnické týmy pokračoval v neděli při zápase mladších žáků proti soupeři z U.Janovic. Domácí tým měl opět velký problém dát dohromady alespoň minimální sestavu pro utkání a musel tak znovu sáhnout až do mladší přípravky. Celé utkání se odvíjelo ve stejném duchu, domácí pozorně bránili a dopředu hrozili jen v náznacích brejků. Soupeř měl územní převahu, ale k přímé střele na bránu se za celý první poločas nedostal. I druhá půle probíhala podobně, suchdolský tým bez možnosti střídaní začal trochu ztrácet a soupeř začal být více nebezpečný. Logickým vyústěním tohoto průběhu byl gól v domácí síti a za chvíli i druhý. Suchdolští se však obdivuhodně zvedli, pomohl jim rychlý kontaktní gól, který vstřelil z trestného kopu kapitán Matěj Novotný. V poslední minutě pak rozjásal své spoluhráče premiérovým gólem Ondra Petrus a zařídil tím konečnou remízu 2:2. Vzhledem k sestavě a průběhu utkání šlo o velmi cenný a nečekaný bod do tabulky. Klobouk dolů před celým mančaftem za to, jak  tento zápas zvládl a dokázal i za nepříznivého stavu svou bojovnost a vůli po vítězství.

Suchdol - U.Janovice  2:2 (0:0)

Branky : 51.Matěj Novotný, 60.Ondra Petrus

v brance : Sofie Davídková

v poli : Mája Čižinská, Matěj Novotný, Ondra Petrus, Jindra Mareš, Dominik Laštovka, Niki Kolčák, Filip Langr