V plné síle a opět vítězně !

28.5.2016

Čerstvě uzdravená sestava naší starší přípravky se představila na sobotním turnaji v Suchdole opět v plné síle a s přehledem ovládla všechny tři turnajové zápasy. Na úvod si náš tým poradil s nevyzpytatelnými Močovicemi a vyhrál jasně 11:0. V druhém utkání porazili naši i Sázavu 10:3 a oplatili jí tak týden starou prohru. Závěrečný zápas se Zruči byl také jednostrannou záležitostí a suchdolští přehráli mladý tým soupeře hladce 14:0.

Suchdol - Močovice  11:0 (7:0) - hráno 2x15 minut

Branky : Martin Králík 4x, Štěpán Šibrava 4x, Filip Šibrava 2x, Niki Kolčák 1x

Suchdol - Sázava  10:3 (4:1)

Branky : Štěpán Šibrava 4x, Martin Králík 3x, Filip Šibrava 1x, Dominik Laštovka 1x, Ondra Karásek 1x