Ve Vrdech ukázali Tygři dvě tváře

22.5.2016

Nedělní turnaj ve Vrdech začal prohrou s domácím týmem 4:5. I přes prohru musíme ocenit velmi kvalitní suchdolský výkon, který si remízu zasloužil. Hráči proti lepšímu týmu ukázali bojovnost a houževnatost. Druhý zápas proti Čáslavi C se Suchdol podřídil čáslavské hře a všichni se tak mleli na malém prostoru. Hře chyběla organizace, naopak radost máme z toho, že se prosadilo více střelců. Třetí a poslední zápas proti Kutné Hoře byl z naší strany špatný, hráči již nebyli tolik soustředěni, nebojovali a zaslouženě prohráli.

Suchdol Tygři - Vrdy 4:5 (2:4) 2x Loužil R., Lhotka L., vlastní (po skvělé akci Lukáše Vele)

Suchdol Tygři - Čáslav C 11:4 (6:1) 4x Loužil R., 3x Hýblová Z., 2x Lovětínský D., Lhotka L., Vele L.

Suchdol Tygři - Kutná Hora B 0:8 (0:5)

Suchdol Tygři: Král Lukáš - Lhotka Lukáš, Loužil Tomáš, Hýblová Zuzana - Lovětínský Dan, Šebelka Jakub, Vele Lukáš, Loužil Rosťa