Oslabená přípravka přišla o jarní neporazitelnost

21.5.2016

S mnoha chybějícími hráči a ne zcela zdravými oporami na hřišti se musela postavit svým soupeřům naše starší přípravka tuto sobotu během dalšího jarního turnaje. Na úvod se utkal náš tým s Čáslaví, která naopak přijela v nejsilnějším možném složení i s hráči, kteří standartně hrají o kategorii výše. Proti takto silnému soupeři neměl náš oslabený tým žádnou šanci a prohrál jednoznačně 0:8. Druhý zápas proti Kutné Hoře A se našim povedl více a po bojovném výkonu zvítězili 2:0 a odstarovali tak vítězně "Suchdolský Derby víkend". V posledním utkání se Sázavou však již domácím došly síly a fyzicky zdatnější soupeř je přehrál 6:2. Přes dvě prohry zaslouží náš tým pochvalu za odbojovaný turnaj, kluci si opravdu sáhli hodně hluboko a snad to ve zdraví přečkají.

Suchdol - Čáslav  0:8 (0:6) - hráno 2x15 minut

Suchdol - Kutná Hora A  2:0 (1:0)

Branky : Štěpán Šibrava 1x, Martin Králík 1x

Suchdol - Sázava  2:6 (1:2)