Suchdol si vyšlápl na lídra soutěže

8.5.2016

Výborného výsledku dosáhli tuto neděli naši mladší žáci, když dokázali na svém hřišti porazit lídra tabulky Sázavu 2:1. Suchdolští měli skvělý vstup do zápasu a už v desáté minutě vedli o dvě branky, když se nejprve po rohu trefil Martin Králík a poté z dálky překvapila hostujícího gólmana Mája Čižinská. Aktivně hrající domácí nepouštěli sázavské do žádných šancí a soupeř tak hrozil pouze při standartkách, kterých úzkostlivě pískající rozhodčí nařídil opravdu nadprůměrně. I po poločase byl k vidění bojovný fotbal, ve kterém si vytvářeli příležitosti hlavně domácí, kteří dvakrát nastřelili v jasné šanci tyčku. Pravidlo nedáš - dostaneš platilo i tentokrát a soupeř pět minut před koncem z brejku snížil na 1:2. Více však hosté nedokázali a Suchdol tak mohl po konci utkání slavit překvapivou, ale vzhledem k průběhu utkání zcela zaslouženou výhru. Pro Sázavu to byla vůbec první prohra v celém ročníku soutěže.

Suchdol - Sázava  2:1 (2:0)

Branky : 5.Martin Králík (as. M.Novotný), 10.Mája Čižinská

v brance : Sofie Davídková

v poli : Mája Čižinská, Petr Marhan, Matěj Novotný, Martin Králík, Ondra Karásek, Aleš Koldinský, David Tůma, Filip Šejvl, Tonda Littman, Ondra Petrus