Starší přípravka v Močovicích nezaváhala

7.5.2016

Již desátou výhru v řadě si připsala naše starší přípravka v sobotním turnaji v Močovicích. Nejprve si relativně snadno poradila s Kutnou Horou A 10:0 a porazila ji tak již potřetí v této jarní části sezóny. To zápas s domácím výběrem byl pro náš tým mnohem tvrdším oříškem. Suchdolští se rychle ujali dvoubrankového vedení, ale domácí třemi slepenými góly skóre otočili. Naštěstí náš tým dokázal na nepříjemnou situaci dobře zareagovat a ještě do poločasu získal vedení zpět. Druhá půle přinesla bojovný fotbal, kdy naši kombinovali a soupeř hrozil z rychlých brejků. Uklidňující pátý gól vstřelili suchdolští až minutu před koncem a výhrou 5:3 prodloužili svou jarní neporazitelnost.

Suchdol - Kutná Hora A  10:0 (5:0) - hráno 2x20 minut

Branky : Štěpán Šibrava 3x, Ondra Karásek 3x, Filip Šibrava 1x, Martin Králík 1x, Vojta Hýbl 1x, vlastní gól 1x

Suchdol - Močovice  5:3 (4:3)

Branky : Martin Králík 3x, Štěpán Šibrava 2x

Turnajové asistence : M.Králík 4, N.Kolčák 3, F.Šibrava 1, Š.Šibrava 1, V.Hýbl 1