Starší přípravka stále stoprocentní

30.4.2016

Další dvě výhry přidala na své konto suchdolská starší přípravka, která v sobotu dopoledne hostila další z řady mistrovských turnajů. V prvním utkání proti Sázavě zvítězil náš tým přesvědčivě 11:1, když o svém vítězství rozhodl hned v úvodní části, kterou ovládl v poměru 6:1. To druhé utkání proti Kutné Hoře B dalo našim hračům zabrat mnohem více. Hosté šli rychle do nečekaného vedení a našim se dlouhou dobu nedařilo zúročit svou územní převahu, naopak houževnatý soupeř hrozil z rychlých brejků. Naštěstí ještě do poločasu dokázal suchdolský tým výsledek otočit, když využil zaváhání kutnohorské obrany. Druhá půle už byla ze strany domácích lepší a svou přavahu dokázali proměnit v góly. Na konečnou výhru 7:1 se však tentokrát náš tým dost nadřel a výsledek je možná pro hosty až příliš krutý.

Suchdol - Sázava  11:1 (6:1) - hráno 2x20 minut

Branky : Ondra Karásek 5x, Martin Králík 4x, Štěpán Šibrava 2x

Suchdol - Kutná Hora B  7:1 (2:1)

Branky : Ondra Karásek 4x, Martin Králík 3x

Turnajové asistence : M.Králík 4, F.Šibrava 3, O.Karásek 3,  N.Kolčák 3, D.Laštovka 1