Favorizovaný Malín odjel ze Suchdola bez bodu

24.4.2016

Překvapivě jednoznačný průběh mělo utkání mladších žáků, kteří v neděli odpoledne přivítali na suchdolském hřišti soupeře z Malína. Suchdolští byli po většinu utkání lepším týmem a proti aktuálně druhému celku okresní soutěže měli stálou územní převahu. Hosté několikrát zahrozili zejména z rychlých brejků, ale suchdolská obrana si s těmito kontry dokázala velmi dobře poradit. Poločasový výsledek 2:2 byl pro malínské více než příznivý. V druhé půli dokázal domácí tým přetavit svou přavahu také v góly a nakonec zvítězil nečekaně vysoko, ale naprosto zaslouženě 6:2.

Suchdol - Malín  6:2 (2:2)

Branky : 12.,42.,47.David Tůma, 13.,Tomáš Tůma, 34.Martin Králík, 40.vlastní gól

Asistence : T.Tůma 2, M.Králík 1, O.Karásek 1