Dvě čistá konta a spousta gólů v brankách soupeřů

23.4.2016

Po dvou doma stoprocentně zvládnutých turnajích, vyrazila naše starší přípravka tuto sobotu poprvé na venkovní hřiště do Malešova. Zde se kromě domácího celku utkala ještě s družstvem z Vrdů. Suchdolští v obou utkáních potvrdili úlohu favoritů a své soupeře jasně přehráli. Nejprve porazili Vrdy 9:0, když soupeře od většího přídělu uchránily "podivně rychle běžící" hodinky rozhodčího, který ukončil druhou dvacetiminutovku již po 15 minutách. V druhém zápase s domácím týmem to už byla úplně jednoznačná záležitost. V prvním poločase vedl náš tým "jen" 8:0, pak ale přišla doslova gólová smršť, když suchdolští dokázali vstřelit odevzdanému soupeři málokdy vídaných 20 branek během jediného poločasu a zvítězili tak drtivě 28:0. Pochvala za pěkný kombinační fotbal, potěšila dvě čistá konta i to, že se mezi střelce tentokrát zapsali i někteří obránci.

Suchdol - Vrdy  9:0 (3:0) - hráno 2x20 minut

Branky : Martin Králík 4x, Niki Kolčák 1x, Štěpán Šibrava 1x, Ondra Karásek 1x, Filip Šibrava 1x, Jindra Mareš 1x

Suchdol - Malešov  28:0 (8:0)

Branky : Ondra Karásek 10x, Štěpán Šibrava 7x,  Martin Králík 4x, Filip Šibrava 4x, Dominik Laštovka 1x, Jindra Mareš 1x, vlastní gól 1x

Turnajové asistence : Š.Šibrava 8, O.Karásek 6, M.Králík 5, N.Kolčák 4, D.Laštovka 1, F.Šibrava 1, V.Hýbl 1, J.Mareš 1