Lvi ovládli domácí turnaj

17.4.2016

Dnešní nedělní dopoledne patřilo hráčům mladší přípravky, kde tým Lvů hostil na suchdolském hřišti týmy z Kutné Hory, Zruče nad Sázavou a Uhlířských Janovic. Ke všem týmům jsme přistupovali s velkým respektem, neboť jsme nevěděli, co nás čeká a zda jsme nepodcenili zimní přípravu.

První zápas jsme sehráli proti Kutné Hoře A, kde jsem se z počátku hledali a než jsme se na hřišti srovnali a zahřáli, tak jsme 0:2 prohrávali. Nicméně poté jsme ukázali naši sílu, skóre otočili a tento zápas vyhráli. Dálší tým ze Zruče jsme přehráli bez větších problémů a nakonec nás čekali Uhlířské Janovice. Na tento tým jsme se hodně soustředili a byl to v našem podání rozhodně nejpovedenější zápas, který jsme bez větších potíži také vyhráli a stali se pomyslnými výtězi turnaje.

Za tento turnaj musím všechny pochválit od brankáře počínaje, přes obránce k útočníkům. Bylo to supr, všichni plnili své úkoly.

Suchdol : Kutná Hora 5:2 ( Šibrava Š. 4, Šibrava F. 1)

Suchdol : Zruš n. Sázavou 13:1 (Šibrava Š. 5, Šibrava F. 4, Macků L. 2, Collings P. 2)

Suchdol : Uhlířské Janovice 11:4 (Šibrava F. 5, Šibrava Š. 4, Macků L. 1, Collings P. 1)

Sestava: Šibrava Š., Šibrava F., Petrus Š., Collings P., Macků L., Bečán M. - brankář Jaroš J.