Prohra v Čáslavi

17.4.2016

Letošní první prohru utrpěli naši mladší žáci tuto neděli v Čáslavi, když podlehli dívčímu domácímu týmu vysoko 0:4. Čáslavandy byly po většinu zápasu lepší a z tohoto pohledu je jejich výhra naprosto zasloužená. Na obhajobu suchdolských nutno podotknout, že je jeho tým téměř z poloviny tvořen hráči přípravky (ročník 2005-06). Naproti tomu v domácí sestavě byla více než polovina hráček ročník 2001-02. Věkové a s tím spojené i fyzické rozdíly byly samozřejmě na hřišti znát. Pro naše kluky je to však dobrá škola a zápasy proti starším a větším soupeřům je alespoň lépe připraví do budoucna.

Čáslav D - Suchdol  4:0 (2:0)

v brance : Aleš Koldinský

v poli : Petr Marhan, Matěj Novotný, Martin Králík, Ondra Karásek, Niki Kolčák, Filip Šejvl, Dominik Laštovka, Tonda Littman, Ondra Petrus

fotogalerie zde...