I po druhé doma stoprocentní

16.4.2016

Opět po týdnu, tentokrát však již v tradiční hrací den v sobotu, se na suchdolském hřišti odehrál další mistrovský turnaj starších přípravek. Do Suchdola tak znovu po týdnu dorazilo áčko Kutné Hory, tentokrát doprovázené výběrem Bílého Podolí. Oba hosté se na úvod střetli ve vzájemném souboji a vítězně 5:3 z něj vyšli hráči Bílého Podolí. Pak už nastoupili k úvodnímu zápasu naši, a to proti Kutné Hoře. Suchdolští byli po většinu utkání fotbalovějším týmem a zaslouženě zvítězili trochu divokým výsledkem 11:6. Druhé utkání už tolik branek nepřineslo, ale i tento zápas dokázal suchdolský tým dovést do vítězného konce v poměru 5:2. Velmi příjemné zjištění je, že tato v okrese nadprůměrná mužstva, dokáže náš mladý tým nejen porážet, ale hlavně i herně přehrávat.

Suchdol - Kutná Hora A  11:6 (5:2) - hráno 2x20 minut

Branky : Martin Králík 4x, Štěpán Šibrava 3x, Ondra Karásek 2x, Filip Šibrava 2x

Suchdol - Bílé Podolí  5:2 (3:1)

Branky : Štěpán Šibrava 2x, Ondra Karásek 2x, Martin Králík 1x