Úspěšný vstup do jarní části

10.4.2016

Bez většího zaváhání vstoupila naše starší přípravka do jarních bojů. V prvním letošním mistrovském turnaji na suchdolském hřišti přívítala soupeře z Kutné Hory a Církvice. První utkání proti Kutné Hoře A bylo v režii domácího výběru, který po většinu zápasu svého soupeře přehrával a zaslouženě zvítězil 7:1. Druhé utkání proti Církvicím bylo vyrovnanější a to hlavně v první půli, kdy hosté opravdu "hodně zlobili". Druhý poločas byl již z domácí strany mnohem lepší, a tak skóre nakonec narostlo na konečných 8:1. Celkově lze první vystoupení našeho týmu hodnotit pozitivně. Dvě přesvědčivé výhry nad kvalitními soupeři jsou příjemné, ale zvláště první poločas zápasu s Církvicí ukázal, že je třeba ještě mnohé zdokonalit.

Suchdol - Kutná Hora A  7:1 (4:1) - hráno 2x17 minut

Suchdol - Církvice  8:1 (3:1)

K.Hora - Církvice  5:3