David Béreš končí v Suchdole

4.4.2016

David Béreš požádal o předčasné ukončení hostování v TJ Sokol Družba Suchdol. Původně zde měl strávit celou sezonu, kvůli rodinným důvodům mu ovšem bylo hostování včera, tj. pondělí 4.4. ukončeno a ihned zamířil do čtvrtého týmu I.B třídy skupiny C - FC Tuchoraz.

David v Suchdole působil rok a půl a podílel se tak na výborném druhém místě v Krajském přeboru a postupu do Divize C. V podzimní části této sezony nastoupil v každém zápase v základní sestavě. V zimní přípravě bojoval se zraněním a připravoval se individuálně.

Za Suchdol vstřelil celkem 6 branek, ovšem některé se mohou psát zlatým písmem. David vstřelil historicky první gól v Krajském přeboru (Suchdol - Hostouň 1:0, 16.8.2014) a jistě si ještě pamatujeme na jeho úvodní branku v derby proti Kutné Hoře (Kutná Hora - Suchdol 1:3, 18.10.2015).

Na gól proti Hostouni se můžete podívat ve videu, čas 0:30:

Davide, díky!