Na úvod jara remíza v Nových Dvorech

3.4.2016

Remízou 2:2 v Nových Dvorech vstoupili naši mladší žáci do jarní části okresní soutěže. Náš tým ovládl zejména 1.poločas, kdy svého soupeře přehrával a převahu suchdolského týmu potvrdil dvěma góly Martin Králík. Vedení 2:0 náš tým však neudržel a domácí ještě do poločasu snížili. Ve druhé půli už měli více ze hry novodvorští a nakonec se jim podařilo vyrovnat na konečných 2:2. Zápas tak skončil naprosto stejným výsledkem jako na podzim v Suchdole. Vzhledem k průběhu hry je asi dělba bodů zasloužená. Naši zaslouží pochvalu za velmi dobrý a bojovný výkon proti kvalitnímu a silnému soupeři, trochu samozřejmě mrzí ztráta dvoubrankového vedení.

Nové Dvory - Suchdol  2:2 (1:2)

Branky : 7. a 16.  Martin Králík ( as. 1.gól M.Novotný, 2.gól F.Šejvl )

v brance : Sofie Davídková

v poli : Petr Marhan, Matěj Novotný, Martin Králík, Ondra Karásek, Tomáš Tůma, Niki Kolčák, Aleš Koldinský, Filip Šejvl, Vojta Hýbl