Tvrdé utkání s Kolínem skončilo nerozhodně

20.2.2016

A tým odehrál další přípravný zápas na umělé trávě v Kolíně. Fanoušci se mohli těšit na derby, kterému skutečně nakonec nic nechybělo.

První poločas se hrál ve velkém tempu a důrazný fotbal se musel líbit. Poločas vyhrál Kolín: Šimeček se dostal k odraženému míči a se zakončením neměl problém. Za Suchdol mohl skórovat Biško, jehož hlavička však byla nedůrazná, a Kubík, jenž však mířil vysoko nad bránu.

Druhý poločas byl na góly bohatý, Suchdol totiž dokázal skóre otočit. Po ruce ve vápně proměnil penaltu Michálek, který se významně podílel i na druhé brance Suchdolu. Vyběhnuvší brankář Kolína odkopl míč jen k Michálkovi, který se snažil z půli hřiště trefit prázdnou bránu. To se mu nepovedlo, ovšem práci dokonal Bodlák, který z první trefil tento vysoký míč do brány. Tomu nezabránil vracející se brankář Terč, který se jen ošklivě srazil se střelcem Bodlákem. Ale jen pár minut na to bylo opět vyrovnáno - po rohovém kopu se přesně trefil z hranice vápna Štoček. Po vyrovnání zbývalo do konce zápasu třicet minut, ve kterých se diváci nenudili. Domácí Štoček totiž vyprovokoval strkanici, do které se zapojili snad všichni na hrací ploše včetně náhradníků, trenérů a rozhodčích. Po uklidnění si žádný tým další šance nevytvořil a zápas skončil spravedlivou remízou.

Kolín - Suchdol 2:2 (1:0)

Branky: 14. Šimeček, 60. Štoček - 52. pok. kop Michálek, 56. Bodlák.

Suchdol: Malík - Růžička (46. Svoboda), Biško, Hendrych, Nosek - Bodlák, Bora, Michálek, Dastych - Vančura, Kubík

Napsali o zápase:

Kolín v důrazném souboji remizoval s divizním Suchdolem 2:2 / svoboda.info