PrcekCup 2016 - Suchdol měl smůlu

30.1.2016

Další sobotní dopoledne patřila suchdolská sokolovna dětem. Konal se zde tradiční PrcekCup, turnaj pro děti ročníku 2008 a mladší. Plánovaný termín byl prosinec 2015, ale vzhledem k nemocem se turnaj uskutečnil až nyní. Do turnaje bylo nominováno 8 hráčů a zahráli si všichni, včetně těch našich nejmenších, kteří ještě navštěvují naši Minipřípravku. Dále se turnaje zúčastnily týmy z Kutné Hory, Zásmuk a Uhlířských Janovic. Je zapotřebí podotknout, že všechny děti bojovaly a snažily se a věřím, že si to užily a dosytosti si zahrály. Bohužel dnešní turnaj ukázal, že se fotbal hraje na góly a ne na kdyby. Protože: Ačkoliv jsme z pěti odehraných zápasů pouze jedem prohráli, tak jsem skončili na 4. místě. Nejprve se hrálo základní kolo, kde hrál každý s každým. Zde jsme turnaj zahájili s Kutnou Horou a remizovali 1:1. Poté nás čekal tým z Janovic, což byla naše jediná porážka. Poslední zápas v základním kole byl se Zásmukami, který jsme vyhráli 2:1 .Tyto výsledky nás poslali na druhé místo a do semifinále jsme nastoupili se třetím týmem, což byl tým Kutné Hory. Velice vyrovnané semifinále jsme nakonec skončili remízou 0:0 a o postupujícím rozhodovali pokutové kopy, které jsme prohráli a zbyla na nás hra o 3.místo. V dalším semifinále nastoupili Uhlířské Janovice proti Zásmukám a úspěšnější byli Janovice, tudíž se naším soupeřem stal tým Zásmuk. Velice pěkný zápas, plný pěkných fotbalových okamžiků z obou stran nakonec skončil také remízou, tentokrát 2:2. Znovu tu byly pokutové kopy a opět jsme neměli štěstí. Hráči bojovali a získali další cenné zkušenosti, které v budoucnu určitě zúročí... Díky týme, bylo to super...

Umístění:

1.Uhlířské Janovice

2. Kutná Hora

3.Zásmuky

4.Suchdol

Výsledky:

Základní kolo:

Suchdol  - Kutná Hora:                    1:1

Suchdol  - Uhlířské Janovice :        0:7

Suchdol - Zásmuky :                       2:1

Semifiále:

Suchdol  - Kutná Hora:                  0:0

Zásmuky  - Uhlířské Janovice:    1:10

o 3.místo

Suchdol - Zásmuky :                     2:2

Finále

Kutná Hora  - Uhlířské Janovice: 1:3

Sestava - (branky) :Š.Viktora - brankář,  F.Šibrava (2) , R.Loužil (2), L. Lhotka, D.Lovětínský (1), Z.Hýblová, M.Bečán, P.Jarošová