1. místo na turnaji v Zásmukách

20.12.2015

Dnešní nedělní dopoledne mladší polovina naší mladší připravky zakončila letošní rok na turnaji v Zásmukách. Velmi dobře obsazený a i velmi dobře zorganizovaný turnaj měl být naší poslední prověrkou v letošním roce. Turnaj byl pro ročníky 2008 a mladší + jeden hráč ročníku 2007. První utkání jsme sehráli s Kutnou Horou, poté s Velimí, Radimí, ale ukázalo se, že jediným soupeřem byl pro nás tým domácích, tým Zásmuk. Shodou okolností byl náš zápas se Zásmukami i posledním zápasem turnaje a bylo to finále, jak má být - skvělá atmosféra, obrovské tempo hry, nervozita, skvělé výkony. Pro nás bohužel i hooodně neproměněných šancí. Skvělý výkon domácího brankaře nakonec znamenal remízu 2:2, ale vzhledem k lepšímu score , jsme Zásmucký pohárek vyhráli a odvezli si domů putovní pohár. Děti zaslouží za výkon velký dík a patří jim gratulace.

Na závěr roku to byl opravdu pěkný turnaj.

Suchdol : Kutná Hora            8:1

góly ( Šibrava Štěpán 4x, Šibrava Filip 3x, Rosťa Loužil 1x)

Suchdol : Velim                        8:2

góly ( Šibrava Štěpán 5x, Šibrava Filip 3x)