Smolný turnaj ve Chvaleticích

13.12.2015

Přestože prohrála pouze poslední pátý zápas, obsadila naše starší přípravka až konečné nelichotivé 6.místo na nedělním chvaletickém turnaji. O lepší celkový výsledek připravily náš tým tři nerozhodné výsledky v základní čtyřčlenné skupině. Mrzet musí zejména závěrečná remíza s Chvaleticemi, kdy náš tým přehrával svého soupeře po celý zápas, ale nedokázal proměnit své šance. Chvaletice vytěžily z minima maximum, když vyrovnaly na 1:1 pouhou půl minutu před koncem utkání z trestného kopu. Případná výhra by suchdolské posunula do semifinále, takto je čekal jen boj o 5. až 8.místo. V něm nejdříve porazili nejslabší tým druhé skupiny V.Osek 3:1 a postoupili tak do utkání o 5.místo. Závěrečný zápas proti Přelouči byl ze suchdolské strany nejhorším na turnaji. Náš tým si nevěděl rady s dobře kombinujícím soupeřem a prohrál 0:2. V součtu to celé stačilo na konečné 6.místo na tomto turnaji, což je jedno z nejhorších umístění tohoto výběru. Na jeho obhajobu lze však řící, že až na poslední nepovedený zápas, dokázal náš tým hrát s každým soupeřem vyrovnanou partii a zkrátka tentokrát trochu chybělo i více štěstí.

Zápasy Suchdola ve skupině (hráno 1x15 minut) :

Suchdol - Chlumec n.C.  1:1

Branky : Ondra Karásek 1x

Suchdol - Přelovice  1:1

Branky : Martin Králík 1x

Suchdol - Chvaletice  1:1

Branky : Martin Králík 1x

Zápasy o umístění :

Suchdol - V.Osek  3:1

Branky : Niki Kolčák 1x, Martin Králík 1x, Štěpán Šibrava 1x

Suchdol - Přelouč  0:2

Turnajové asistence : N.Kolčák 2, O.Karásek 1, Š.Šibrava 1, V.Hýbl 1