Další domácí remíza

28.10.2015

Ve středeční dohrávce 2.kola okresní soutěže přivítali naši mladší žáci na svém hřišti soupeře z Nových Dvorů. Postavení týmů v tabulce (N.Dvory 4.místo, Suchdol 9.místo) stavělo do role mírných favoritů hostující hráče. Ti také byli v prvním poločase aktivnější a dostávali se více do střeleckých příležitostí, které však nedokázali ke své škodě proměnit. Skóre se tak měnilo na druhé straně, když svou vlastní střelu do tyče dorazil do hostující branky Martin Králík. N.Dvory však ještě do konce poločasu dokázaly vyrovnat a do šaten se tak šlo za nerozhodného stavu 1:1. Herně vyrovnaná druhá půle přinesla nejprve gól hostů, kteří po individuální akci střelou z dálky otočili skóre na svou stranu. Domácí však nesložili zbraně a Martin Králík svou druhou brankou v zápase srovnal na 2:2. V závěru utkání se suchdolští tlačili za vítězstvím, ale žádnou ze svých nadějných příležitostí již nedokázali gólově zakončit. Zápas tak skončil smírně 2:2.

Suchdol - Nové Dvory  2:2 (1:1)

Branky : 18. a 49.  Martin Králík ( as. 1.gól N.Kolčák, 2.gól T.Tůma )

v brance : Sofie Davídková

v poli : Petr Marhan, Dominik Laštovka, Martin Králík, Ondra Karásek, Tomáš Tůma, Niki Kolčák, Štěpán Šibrava, Ondřej Petrus