Výhra proti Zásmukám

25.10.2015

V neděli 25.10. těsně po obědě jsme sehráli přátelské utkání proti Zasmukám. Hráli jsme 3x15 minut  a první dvě třetiny skončily výsledkem 2:2, což ukazuje, jak vyrovnaný zápas to byl. V tomto utkání jsme pravidelně střidali dvě čtveřice a tak dostali příležitost všichni. Poslední třetinu jsme vyhráli 5:2, celé utkání tedy skončilo 9:6. Důvod ke spokojenosti však moc nebyl - byli jsme pomalí a nedůrazní. Zimní přípravu musíme zaměřit nejen na přesnost přihrávek, ale také na důraz hry.

Za 14 dní nás čeká prestižní turnaj v Milovicích, kde jsme se vloni potkali s velkými kluby a skončili na 2. místě.

Suchdol : Zásmuky