Domácí remíza s Kutnou Horou

25.10.2015

V pravé poledne měl výkop další zápas našich mladších žáků, kteří tentokrát přivítali na svém hřišti lídra tabulky, hráče Kutné Hory. Začátek zápasu vyšel domácím výborně a ve 13.minutě se ujali vedení 1:0 brankou Martina Králíka. Soupeř však dokázal ještě do konce poločase skóre otočit na 1:2, když dvakrát potrestal náš přílišný nedůraz v obraně. Druhý poločas se odehrával s mírnou územní převahou Kutné Hory. Domácí se zase snažili hrozit zejména z rychlých přechodů do útoku. V závěru zápasu pak už suchdolští vsadili vše na útok a soupeř mohl několikrát rozhodnout utkání třetí brankou. Ve všech svých příležitostech však hosté selhali, a tak uhodilo na druhé straně. V předposlední minutě utkání zakončil útočnou akci domácích Tomáš Tůma - 2:2. V úplném závěru se pak suchdolští tlačili za vítězným gólem, ale ten se jim již vstřelit nepodařilo. Přesto vzhledem k síle soupeře a i k vývoji utkání je bod pro domácí velmi slušným výsledkem.

Suchdol - Kutná Hora  2:2 (1:2)

Branky : 13. Martin Králík (as. O.Karásek) , 59. Tomáš Tůma (as. O.Karásek)

v brance : Sofie Davídková

v poli : Petr Marhan, Dominik Laštovka, Tonda Littman, Martin Králík, Ondra Karásek, Tomáš Tůma, Štěpán Šibrava, Dan Šmejkal, Ondřej Petrus, Šimon Vančura