Dvě snadné výhry v posledním podzimním turnaji

24.10.2015

Tuto sobotu se v Suchdole uskutečnil poslední turnaj podzimní sezóny starších přípravek. Za krásného slunečného dopoledne jsme u nás přivítali týmy z Chotusic a Potěh. Suchdolští potvrdili roli favoritů turnaje a oba své zápasy s přehledem vyhráli. Ve svém úvodním utkání se náš tým utkal s Chotusicemi. Zápas měli suchdolští od počátku zcela ve své režii a bylo jen otázkou, jak vysoko zvítězí. Po poločasovém skóre 10:0 tempo domácích v druhé půli přeci jen trochu opadlo, přesto suchdolští ještě nějakou tu branku přidali a zvítězili vysoko 15:0. Druhé utkání proti Potěhům připomínalo spíše hru kočky s myší. Hostující tým, složený převážně z malinkých fotbalistů stěží dosahujících věku alespoň mladší přípravky, neměl proti našim "ostříleným vlčákům" žádnou šanci. Jen výborný výkon brankáře hostů a ležérnost domácího týmu v zakončování akcí zejména v druhém poločase znamenaly, že si Potěhy odvezly ze Suchdola velmi mírnou prohru 23:0. Suchdolský tým tak mohl opět slavit celkovou výhru v turnaji. Přestože ho tentokrát soupeři příliš neprověřili, potěšily dvě nuly v kolonce obdržených gólů.

v brance : Vojta Hýbl

v poli : Dominik Laštovka, Sofie Davídková, Martin Králík, Ondra Karásek, Štěpán Šibrava, Šimon Vančura, Filip Šibrava, Jan Jaroš