Bojovný výkon v UJ na body nestačil

18.10.2015

Podruhé v týdnu cestovali naši mladší žáci k mistrovskému utkání na hřiště soupeře, tentokrát v neděli dopoledne zavítali do Uhlířských Janovic. Stejně jako ve čtvrtečním zápase v Čáslavi, i tentokrát se museli suchdolští obejít bez několika důležitých opor týmu. V utkání mělo sice převahu na míči domácí družstvo, ale hra se odehrávala převážně mezi oběma šestnáctkami a gólových šancí bylo poskrovnu. Poločas tak skončil bez branek. Bohužel žaludeční indispozice nepustila do druhé půle nejlepšího střelce hostů Tomáše Tůmu. Suchdol tak přišel o možnost střídání, neboť dodatečně na vyjímku k zápasu nominovaná Mája Čižinská byla po cca 3 minutách na hřišti raději stažena trenérem kvůli verbálním protestům domácích. Přesto naše nekompletní sestava udržovala dlouhou dobu naději na bodový zisk. Až deset minut před koncem se dokázal poprve janovický tým prosadit a to dorážkou po standartní situaci. V závěru náš tým otevřel hru ve snaze o vyrovnání, bohužel však ještě dvakrát do odkryté obrany inkasoval a prohrál tak v Uhlířských Janovicích možná až příliš krutě 0:3.

Uhlířské Janovice - Suchdol  3:0 (0:0)