Výhra a prohra v Uhlířských Janovicích

17.10.2015

Velmi nekompletní sestava naší starší přípravky zavítala tuto sobotu do Uhlířských Janovic k dalšímu mistrovskému turnaji. Vzhledem k velké marodce musel do suchdolské branky jediný "čistokrevný" obránce našeho mužstva Niki Kolčák. V obraně pak zaskakovali kluci zvyklí hrát spíše vpředu. Navíc byl do týmu narychlo povolán nováček z mladší přípravky - Honza Jaroš. V prvním zápase proti Vrdům si obrana vedla celkem obstojně. Soupeř nebyl příliš nebezpečný a hra se odehrávala spíše před vrdskou brankou, do které také pomalu přibývaly suchdolské trefy. V poločase vedl náš tým 6:0. Po půli pokračovala převaha našich ale další branky začaly padat až v poslední pětiminutovce, když do té doby dokázali naši útočníci opět "zazdít" spoustu příležitostí. Čtyři rychlé branky v závěru však zaokrouhlily skóre na konečnou výhru 10:0. Že se bez obránců hrát nedá dokázal našemu týmu druhý zápas proti Uhlířským Janovicím. Běhavý soupeř dělal našim bránícím útočníkům velké problémy a jen zbrklost domácích v koncovce uchránila náš tým od pohromy. Poločasový výsledek 1:2 byl pro náš tým velmi milosrdný. Pohroma však přišla na náš tým hned z počátku druhého poločasu, když janovičtí dokázali mezi 3. a 7. minutou čtyřikrát skórovat a defacto tak rozhodli o svém vítězství. Po zranění benjamínka Honzy Jaroše pak většinu zápasu museli suchdolští odehrát bez možnosti vystřídání. Na zvrat v utkání hraném na velmi těžkém terénu tak tentokrát nebylo ani pomyšlení a Suchdol nakonec prohrál 2:7. Vzhledem k mnoha absencím v sestavě nelze z této prohry vyvozovat žádné velké závěry. Jsem si jist, že pokud bychom měli k dispozici kompletní sestavu vypadal by výsledek utkání zcela jinak. Doufám, že se všichni včas uzdraví, aby stihli poslední turnaj podzimu, který nás čeká příští sobotu doma v Suchdole.

v brance : Niki Kolčák

v poli : Martin Králík, Ondra Karásek, Štěpán Šibrava, Šimon Vančura, Filip Šibrava, Jan Jaroš