Oslabená sestava na Čáslav C nestačila

15.10.2015

K předehrávce 13.kola okresního přeboru mladších žáků zavítal náš tým do Čáslavi. Zde je na umělé trávě čekalo utkání proti Ćáslavi C, což je v podstatě okresní výběr hráčů ročníku 2005. Oslabený tým Suchdola dokázal držet krok s kombinačně dobře hrajícím soupeřem pouze v prvním poločase, který skončil 2:1 pro domácí. Po přestávce se již více projevila herní kvalita čáslavského výběru, navíc se u našeho týmu, hrajícího jen s jediným hráčem na střídání, začala projevovat únava z těžkého zápasu. Výsledkem tak byla konečná prohra 5:1. Naši mladší žácí tak zaznamenali druhou prohru v sezóně a poprve inkasovali více než dva góly v utkání. Omluvou jim budíž umělý povrch hřiště, na kterém z nich většina hrála vůbec poprve. Navíc se celá druhá půle hrála za vytrvalého deště a velkého šera až téměř tmy, neboť pořadatelé nelogicky nerozsvítili umělé osvětlení nad plochou. Personální rozpory v sestavě domácích pak byly smutnou tečkou za tímto nešťastným zápasem.

Čáslav C - Suchdol  5:1 (2:1)

Branky : 12. Tomáš Tůma (as. M.Králík)

v brance : Aleš Koldinský

v poli : Petr Marhan, Matěj Novotný, Niki Kolčák, Tomáš Tůma, Tonda Littman, Martin Králík, Ondřej Petrus, Štěpán Šibrava