Turnaj v Uhlířských Janovicích vyšel na 50%

27.9.2015

V neděli 27.9. 2015  jsme zavítali na další mistrovský turnaj a to tentokrát do Uhlířských Janovic. Soupeři nám byly týmy z Močovic a z Uhlířských Janovic. Nejprve jsme sehráli zápas s týmem z Močovic. Močovice opět nezklamali a do zápasu nasadily hráče ročníku 06 a i dílky tomu to pro nás byl minimálně v prním poločase hodně nepříjemný soupeř. Nicméně fotbalová kvalita a fyzické přednosti našich hráčů dovedli tento zápas k našemu výtězství 7:4. Bohužel i ve výsledku rozhodčí udělal chybu. Paralelně s tímto zápasem jsme sehráli přátelské utkání s týmem z Uhliřských Janovic. I když jsme 3:0 vedli, zápas skončil výsledkem 4:4. Další mistrovský zápas nás čekal s výběrem z Uhlířských Janovic. Zde jsme hodně chybovali především v rozehrávce  a musíme uznat, že nás soupeř přehrál a zvítězil po zásluze 13:2 . Toto utkání ukázalo naše slabiny, které jsme na tréninku hned řešili a v příštím zápase se budeme snažit je eliminovat.

Příští týden bude další prověrkou našich schopností, v Suchdole nastoupíme proti Čáslavi A, Kutné Hoře A a Bratčicům.

Sestava:

v brance: Štěpán Viktora, Lukáš Král

v poli: Lukáš Král, Lukáš Lhotka, Mariánnka Pšaidlová, Zuzka Hýblová, Rosťa Loužil, Filip Langr, Tomáš Loužil, Štěpán Šibrava, Philip Collings, Filip Šibrava, Štěpán Viktora, Jan Jaroš