Gól v závěru přinesl 3 body

27.9.2015

Další mistrovský zápas mají za sebou naši mladší žáci, kteří v neděli odpoledne přivítali na svém hřišti soupeře z Vrdů. Vyrovnané utkání se rozhodlo až minutu před koncem, kdy po průniku Dominika Laštovky zakončoval z bezprostřední blízkosti do odkryté branky Aleš Koldinský. Na tento gól již soupeř nedokázal odpovědět a domácí tak slavili těsnou výhru 1:0. Po zápase tak mohli prožít přesně obrácené pocity než ty po smolné prohře z minulého týdne, kdy padli gólem z poslední minuty. Přestože herní projev suchdolských měl do ideálu daleko, je nutné si uvědomit, že všichni hrají v této kategorii první sezónu a teprve se učí orientovat na takto velkém hřišti. Z bilancí 3 výher a jedné prohry jim zatím patří pěkné 4.místo v tabulce okresního přeboru. Toto umístění budou snažit obhájit příští týden na hřišti dosud neporažené Sázavy, kde je čeká velmi silný protivník.

Suchdol - Vrdy  1:0 (0:0)

Branky : 59. Aleš Koldinský

v brance : Sofie Davídková

v poli : Matěj Novotný, Niki Kolčák, Dominik Laštovka, Tonda Littman, Martin Králík, Ondra Karásek, Vojta Hýbl, Aleš Koldinský