Díky lepšímu skóre první v B.Podolí

26.9.2015

Dva vstřelené góly navíc do janovické sítě rozhodly o celkovém vítězství suchdolské starší přípravky na turnaji v Bílém Podolí. Náš tým se na úvod sobotního turnaje střetl s výběrem U.Janovic. Úvodní gól utkání si vstřelil soupeř sám, pak však už začali úřadovat střelci Suchdola a do poločasu vybudovali rozhodující náskok 5:0. V druhé půli už tempo hry poněkud upadlo a suchdolští si tak v poklidu dokráčeli k vítězství 8:2. Ve druhém utkání čekal na náš tým domácí výběr Bílého Podolí. V tomto zápase ukázali naši hráči co všechno lze neproměnit, tolik promarněných příležitostí se vidí jen málokdy. Navíc měli podolští v bráně výborného gólmana, který mnohdy pochytal i nemožné. Domácí sázeli hlavně na rychlé brejky, z kterých byli velmi nebezpeční a hlavně produktivní. Poločas skončil vedením Podolí 2:1. Druhá půle začala velkým náporem Suchdola, ale z gólu se opět radovali domácí - 1:3. Suchdol měl stálou územní převahu ale snížení přišlo až v 11.minutě. Vzápětí však opět domácí odskočili na dvoubrankové vedení. Naše hráče naštěstí inkasovaná branka nepoložila a během následujících dvou minut dokázali vyrovnat na 4:4. Tento výsledek pak již přes šance na obou stranách vydržel až dokonce. Vzhledem k vývoji utkání je asi bod dobrý, na druhou stranu mrzí ta spousta neproměněných příležitostí. Protože Bílé Podolí porazilo v posledním zápase U.Janovice (jen) 6:2, stali se naši celkovým vítězem turnaje.

v brance : Sofie Davídková

v poli : Niki Kolčák, Dominik Laštovka, Martin Králík, Ondra Karásek, Štěpán Šibrava, Šimon Vančura, Filip Šibrava, Vojta Hýbl